Zkušenosti s All Cars Point a pozor na Štefana Rychtáře

Upozorňujeme na neplatiče a na dlužníky All Cars Point s.r.o., vedenou Kateřinou Slánskou a Štefanem Rychtářem. Máte i vy zkušenosti s All Cars Point, jednatelkou Kateřinou Slánskou  nebo se Štefanem Rychtářem? Pozor na ně. Objednají si služby, které jim provedete, vystavíte jim faktury a oni vám nezaplatí. Dejte si i vy pozor na autoservis, pneuservis a ruční mytí aut od All Cars Point s.r.o..

 

Pozor na Štefan Rychtář v All Cars Point

 

Pan Štefan Rychtář nechal založit tuto firmu All Cars Point s.r.o. v září roku 2016. Jako jednatele dosadil do firmy svou známou kamarádku Kateřinu Slánskou, která je jen nasazeným koněm v této společnosti a bohužel mu jen přitakává v rozhodujících situacích.

 

Tato firma působí v oblasti autoservisu, pneuservisu, dovozu aut z Německa a ručního mytí vozidel. Vše kolem aut a mnohé dalšího. Veškeré zakázky a spolupráce s dodávajícími firmami např. Nissan Průhonice, Toyota v Průhonicích aj. domlouvá pan Štefan Rychtář osobně a i tak vystupuje mezi lidmi a firmami (chlubí se), že je ,,majitelem‘‘ firmy All Cars Point, kde má veškeré rozhodující právo, přičemž je jednatelem Kateřina Slánská – bílý kůň.

 

Máte i vy zkušenosti s All Cars Point nebo se Štefanem Rychtářem?

 

Pokud jste tuto firmu oslovili či navštívili, tak opravdu mějte vše dobře promyšlené jako jejich majitelé Kateřina Slánská a DRUHÝ jakoby majitel Štefan Rychtář. Budou se na vás usmívat, vše budou umět a vše zařídí. Toto je jejich klasické jednání a bohužel na něj doplatilo spousta lidí, kteří se na internetu ozvali. Nenechte se napálit i vy a buďte více opatrní.

 

Pokud máte špatné zkušenosti s touto firmou All Cars Point, Štefanem Rychtářem nebo s Kateřinou Slánskou, tak se ozvěte na email sales@imagency.cz .

 

Vše se řeší a dá se řešit….!

604 celkem shlédnutí, 2 shlédnutí dnes