Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky je dnes je z mnoha užitečných služeb, které Vám nabídne banka, ale i nebankovní společnost. Jakmile budete mít v emailu nebo v ruce nabídky různých bank, tak Vám zřejmě nastane velký proces rozhodování a schvalování. Jakmile budete mít nabídku od konkurence, tak neváhejte a smlouvejte se svojí bankou. Konkurenční nabídky, jsou Vaším trumfem. V nynější dobu Vám i nebankovní společnost nabídne výhodné refinancování hypotéky.

Refinancování hypotéky – porovnání!

Výhoda refinancování hypotéky vychází z nejzákladnějšího principu, kdy můžete na konci fixace část hypotéky splatit a to bez sankcí. Zřejmě Vám v této době Vaše stávající banka nabídne úrokovou sazbu na další fixační období. Buďme reální a ihned si nemyslete, že první nabídka od Vaší banky bude extra výhodná. Klientem banky již jste, tak si nemyslete, že se Vám budou ihned s první nabídkou podbízet. Štěstí přeje připraveným. Když bude mít velkou vyřídilku se svojí bankou a vyjednáte si lepší sazbu, tak máte opravdu štěstí. Ne tomu tak je ve všech případech, a proto neváhejte si nechat připravit nabídku při refinancování hypotéky i od nebankovní společnosti. Když bude nabídka výhodnější, tak můžete přejít se svou hypotékou právě k nám a bez problémů. Refinancování hypotéky je důležitým faktorem v nynější době. proč tedy splácet více, než opravdu musíte.

Refinancování hypotéky – jak přejít?

Opravdu je to jednoduché. Největším faktorem pro přejití je datum. Najděte smlouvu o hypotečním úvěru, kterou jste kdysi podepsali se svojí bankou a najděte datum podpisu, kdy jste smlouvu podepsali. Fixace běží od doby, kdy jste podepsali smlouvu a ne od doby, kdy jste začali úvěr čerpat. Může se stát, že i o měsíc se budou lišit tato data. Vaše banka Vám přibližně měsíc před výročím fixace zašle dopis, kde Vám uvede sazbu na další období. Vy však nemusíte čekat na dopis od banky a můžete provést ,,protitah“ při refinancování hypotéky. Přibližně 2 – 3 měsíce před uplynutím fixace si můžete začít od konkurence sjednávat konkurenční nabídky refinancování hypotéky. Pohodlí je pro Vás připraveno. Náš obchodní zástupce se Vám bude věnovat při refinancování hypotéky v plné výši. Obchodní zástupce Vám i nabídne konkurenční nabídky jiných bank a vy tudíž nemusíte chodit do každé banky. Poté záleží na Vás jakou firmu si při refinancování hypotéky vyberete.

Refinancování hypotéky – ušetřete s HLfinance!

Jestli se Vám bude při refinancování hypotéky zamlouvat naše nabídka, tak se nebijte, že budete mít velké papírování. přidělený obchodní zástupce se při sjednání Vaší nové hypotéky o vše postará. Náš obchodní zástupce Vám ušetří čas a hlavně peníze, které jsou pro vás prioritou. Refinancování hypotéky od nás ušetřilo již několik našim klientům nemalé finanční prostředky, které můžete využít pro další Vaše potřeby.

Více informací o naší společnosti a refinancování hypotéky naleznete na našich webových stránkách www.hlfinance.cz nebo na www.refinancovanihypoteky-hypotek.cz .

 

 

 

 

1,065 celkem shlédnutí, 2 shlédnutí dnes