Při spaní v kvalitních peřinách se může zlepšit Váš spánek

Kvalitní spánek není dán jen počtem hodin, které strávíte v posteli. Je ovlivněn spoustou dalších faktorů. Důležitá je i hloubka spánku a celkové prostředí, v jakém se během spaní nacházíte.

V ložnici by nemělo být příliš rostlin, které nám zbytečně ubírají kyslík. Spánku prospívá také chladnější čerstvý vzduch, naprostá tma i pohodlí v posteli.

Kvalitu spánku můžete zlepšit vhodným výběrem matrace, lůžkovin i povlečení. Žádnou z těchto položek není radno podceňovat.

Rozdíl mezi spaním pod levnou přikrývkou ze supermarketu a pod poctivou péřovou peřinou jistě okamžitě poznáte. Rozdíly nejsou pouze v pohodlí, ale také v životnosti.

I když se to může zdát jako maličkost, dosti záleží i na kvalitním povlečení z přírodního materiálu. Umělé náhražky nejsou tak prodyšné a snáze se v nich začnou shromažďovat roztoči.

Proto se nerozpakujte investovat do svého spánku. Vhodnými lůžkovinami a povlečením podpoříte své zdraví. Prohlédněte si produkty společnosti Jan, která nabízí saténové, bavlněné, krepové, flanelové a další druhy povlečení.

607 celkem shlédnutí, 1 shlédnutí dnes