Přestaňte kouřit s e-cigaretami i vy!

Světové průzkumy mluví o tom, že nepříjemnému zlozvyku s názvem „kouření“ propadlo na planetě Zemi více, než 1,3 miliardy osob. Bohužel těmto nepříliš optimistickým číslům kontrují čísla značně horší, která vypovídají o tom, že během každých 60 minut umře na následky kouření 560 osob. V případě, že také vy spadáte do skupiny kuřáků, které výše uvedené statistiky vyděsily a chcete se svým zlozvykem začít bojovat, učiňte tak pokud možno, co nejdříve. Dneska již existují metody a prostředky, které vám mohou s vaší nezdravou závislostí pomoci. Mezi tyto prostředky patří nejrůznější žvýkačky, nikotinové náplasti a také elektronické cigarety. Jaké jsou jejich hlavní přednosti?

Jako první je nutno zmínit, že v průběhu kouření e-cigarety nedochází ke spalování tabáku a cigaretového papírku. Kuřák e-cigaret vdechuje společně s potřebným nikotinem, jehož dávku může snadno korigovat, pouze vodní páru, nikoli karcinogenní dehet. Směle tak můžeme tvrdit, že kouření e-cigaret je oproti tomu klasickému menší zátěží pro lidské tělo i jeho okolí. Další neopomenutelnou výhodou je nemalá finanční úspora, která se může ročně pohybovat v částkách dotýkajících se několika tisíc korun. Pro snadnější orientaci si můžete vypočítat přesnou výši vaší úspory prostřednictvím jednoduché kalkulačky.

Jestliže se pro elektronickou cigaretu rozhodnete, zaručeně nebudete zklamaní. Na našich trzích je spoustu produktů, výrobců i příslušenství, které se trefí do vkusu i tomu nejnáročnějšímu e-kuřákovi. Chcete-li být stále v obraze, informujte se o aktuálních novinkách, které v rámci e-kouření přichází na tuzemské trhy. Dozvíte se tak o nejmodernějších elektronických cigaretách, nových příchutích e-liquidů a přečíst si můžete též nezávislé recenzní hodnocení jednotlivých výrobků.

Kuřáci, kteří se už pokusili společně s e-cigaretou svého nešťastného zlozvyku zbavit, hovoří v drtivé většině o dlouhé cestě, která je však s pomocí tohoto moderního elektronického společníka snazší.

823 celkem shlédnutí, 1 shlédnutí dnes