POZOR na autoservis All Cars Point s.r.o.

Pozor na All Cars Point

Pozor na All Cars Point

 

 

All Cars Point s.r.o. dejte si firmy pozor na vztahy s touto firmou. Firma allcarspoint si od vás objedná služby, které jim provedete, a poté vám za ně nezaplatí. Pozor na ně a vedení firmy All Cars Point.

 

Firmy, POZOR na All Cars Point v Čestlicích

Rádi bychom upozornili firmy, které s touto firmu All Cars Point s.r.o. – pneuservis a autoservis v Praze Čestlicích spolupracují nebo začínají komunikovat ohledně možné budoucí spolupráce. Pro tuto firmu jsme vytvářeli od samého začátku nové webové stránky, veškerou obchodní strategii, firemní vizitky aj.. Samozřejmě k uhrazení faktur nedošlo!

 

Jednatelem ,,bílý kůň“ Kateřina Slánská vs. Štefan Rychtář

Ve firmě je napsána Kateřina Slánská jako jednatel, nicméně v této firmě All Cars Point s.r.o. figuruje pán jménem Štefan Rychtář, který o všem rozhoduje. Tváří se, že všemu rozumí, vše bude dle domluvy a odsouhlasení. Nicméně, když má dojít na proplacení faktur, tak se vymlouvá, jak jen to jde. Zaplatí za týden, dva, tři…..např. ihned jakmile dostane proplacenou fakturu za pronájem prostoru od firmy Formica CZ s.r.o., která si u All Cars Point pronajala na pár dnů prostory viz. http://www.formica-cz.cz/cz/aktuality-tiskove-zpravy/item/podkovani-za-ucast?category_id=1 .

 

O této firmě můžeme doložit několik xxx dalších informací. Upozorňujeme všechny spolupracující firmy s touto firmou – POZOR na All Cars Point s.r.o. .

Více informací naleznete zde o ALL CARS POINT – ZKUŠENOSTI – POZOR NA ŠTEFANA RYCHTÁŘE.

1,134 celkem shlédnutí, 3 shlédnutí dnes

One thought on “POZOR na autoservis All Cars Point s.r.o.

  1. Pingback: Pozor na All Cars Point s.r.o. – pozor Rychtář a Slánská | PR články a SEO články

Comments are closed.