Paletový vozík je základem každého skladu.

V dnešní době je logistika velmi důležitou součástí každé firmy, skladu nebo dopravy. Proto nám dovolte krátce představit, čím se zabýváme a co nabízíme. Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí a zaměřením na skladovou a manipulační techniku.

V naší nabídce naleznete stroje pro přepravu a manipulaci s náklady. Zejména se pak jedná o paletový vozík, ruční vysokozdvižný vozík, rudly a mnohé další, co je zapotřebí ke snadné manipulaci s náklady a materiály. Nabízíme širokou škálu paletových vozíků od standardních až po speciálním paletové vozíky s délkou vidlic kupříkladu až 2000 mm.

Mezi nejžádanější zboží z naší široké nabídky patří paletový vozík se standardními rozměry a to s délkou vidlic 1150 mm a nosností 2500 kg. Tyto stroje jsme osobně prověřili přímo u výrobce, tudíž můžeme s čistým štítem říci, že nabízíme skutečnou kvalitu úměrnou rozumné ceně.

V naší nabídce naleznete také další stroje a těmi jsou ruční vysokozdvižné vozíky, které dělíme dle výšky zdvihu a také dle nosnosti, na kterou je každý vozík konstruován. Standardní ruční vysokozdvižný vozík vychází z výšky zdvihu 1600 mm a nosnosti 1000 kg. Tyto stroje jsou ideální k nakládce a vykládce nákladních automobilů, ale svůj díl práce si odvedou také ve skladem při stohování jednotlivých palet s materiálem.

Doplňkovou kategorií jsou rudly – ty nabízíme rovněž v mnoha modifikacích.

Navštivte nás internetový obchod a vyberte si pohodlně a jednoduše správný manipulační prostředek pro usnadnění práce v každodenním pracovním koloběhu.

712 celkem shlédnutí, 1 shlédnutí dnes