Nemáte ještě plavky na letní dovolenou? To přeci vůbec nevadí!

Přestože je léto takřka v plném proudu, řada z nás má letní dovolenou ještě pořád před sebou. Tato skutečnost se týká například těch, kterým vedení nařídilo výběr dovolené v druhé polovině prázdnin anebo těch, jejichž zaměstnání je flexibilní a tudíž mohou pružně reagovat na tzv. super last minute nabídky. Jestliže patříte do některé z výše jmenovaných skupin, ten pravý letní relax vás s velkou pravděpodobností teprve čeká.

Někteří z nás – a řekněme si upřímně – jde především o pány tvorstva, nechávají balení kufrů až na poslední chviličku. To ženy jsou v tomto směru daleko připravenějších. Vesměs tak týden nebo dva před odletem na svou dovolenou totiž zjistí, že ve své podstatě nemají jeden z nejdůležitějších kousků oděvu – plavky. Jak se k tomuto problému postavit? Rozhodně nepanikařte. Jednodílné dámské plavky s atraktivní slevou již dnes seženete v nákupních centrech ve svém okolí. Jestliže vás obcházení jednotlivých obchůdků a přešlapování v malých kabinkách moc nenaplňuje, není nic snazšího, než si najít webové e-shopy, které se svou pestrou nabídkou letních plavek doslova praskají ve švech.

Aktuální sezoně vládnou hlavně bikiny. Vedle samozřejmě nešlápnete, ani když si vyberete sexy bikiny jednobarevné, či s potiskem případně jinými zajímavými aplikacemi. Velmi atraktivně vypadají taky dámské sexy bikiny se šněrováním za krkem anebo s dobře vypadajícím překrouceným vrchním dílem. Z barev se pro tuto sezonu hodí křiklavě žluta, zelená, oranžová a růžová. V případě, že nechcete v davu svítit do dálky, vsaďte na střídmější barvičky a podívejte se po plavkách běžových, hnědých, zlatých nebo jiných barvách země.

Máte-li zájem o sexy dámské plavky, bohatou nabídku najdete v už jmenovaných e-shopech. Zde však důkladně zkoumejte tabulku velikostí. Po již uskutečněném nákupu v e-shopu je totiž zpětná reklamace zboží téměř nemožná.

578 celkem shlédnutí, 2 shlédnutí dnes