Jazykové kurzy v zahraničí pořídíte již od 7.500 Kč.

Jazykové kurzy v zahraničí jsou poslední dobou často hledanou frází, každého z nás, kteří se chceme patřičnému jazyku přiučit. Léto je zde a s tím i ideální doba pro zahájení studia jazyků v zahraničí. Jazykové kurzy v zahraničí jsou tou správnou volbou.

V poslední době se mezi lidmi šíří, že jazykové kurzy v zahraničí jsou drahou záležitostí. ,,Kdo si myslí, že jsou jazykové kurzy v zahraničí drahé, tak vám musíme říci, že již delší dobu tomu tak není. Kurzy němčiny, francouzštiny nebo angličtiny, lze nyní pořídit od 7.500,-Kč týdně. Ubytování v hostitelské rodině s polopenzí a 20 lekcí cizího jazyka zahrnuje tato cena.

Nevíte a říkáte si, kam v létě vyrazit?

Velká Británie je velmi žádanou a nejoblíbenější destinací, shodují se jazykové agentury. Největší škálu možností a škol nabízí Anglie. Místní školy v Anglii nabízí také manažerské kurzy a ne jen jazykové kurzy v různých věkových kategoriích pro děti a zájemce nad 50 let.

V poslední době jsme si všimli, že je větší zájem o jazykové kurzy pro celé rodiny. Je tomu tak, protože žijí společně – např. lektor za nimi dochází do místa, kde jsou ubytováni nebo žijí v rodině učitele. Je to velmi příjemné, když rodina může strávit pěknou dovolenou a kurzy se spojí s příjemným studiem. Jazykové kurzy v zahraničí jsou součástí dovolené a klienti se k nám každoročně vracejí. Například na jihu Anglie, na Maltě nebo v přímořských státech USA jako je Kalifornie nebo Florida se dá vylepšit angličtina na jazykovém kurzu a souběžně si užít krásnou dovolenou spolu s mořem.

Plymouth Hoe

Jazykové kurzy v zahraničí v létě a v ČR?

Ano, je tomu tak. Letní jazykové kurzy v zahraničí můžete nyní využít i u nás v Praze. Jestli nemůžete odjet za studiem jazyka do zahraničí, místní školy v ČR nabízí také letní jazykové kurzy. Agentura Channel Crossings v Praze nabízí v letních kurzech 15 různých jazyků. Mezi ně například patří chorvatština, řečtina, čínština, japonština nebo čeština pro cizince. I o základní kurzy řečtiny nebo italštiny na dovolenou je velký zájem.

Jazykové kurzy v zahraničí – Last minute!

Od partnerských jazykových škol se často podaří jazykovým agenturám získat velmi zajímavé, výhodné nabídky a slevy na jazykové kurzy v zahraničí. Některé nabídky jazykových kurzů mohou dosáhnout až 50% slevy na jazykové kurzy v zahraničí. Proto neváhejte a pokuste se pravidelně sledovat webové stránky agentury Channel Crossings nebo se přihlaste k odběru novinek a akčních nabídek. V tomto případě se o akcích a novinkách dozvíte jako první.

Máte zájem o jazykové kurzy v zahraničí?

Jestliže máte zájem o zaslání katalogu zaměřeného na jazykové kurzy v zahraničí nebo o konkrétní kalkulaci, navštivte webové stránky agentury Channel Crossings nebo nás můžete kontaktovat na e-mailu katalog@chc.cz nebo na číslech 210 215 340 – 2.

Jazykové kurzy v zahraničí od Channel Crossings jsou tou správnou volbou. Nebojte se s námi poradit a poté prožijete vysněný kurz společně s vysněnou dovolenou – www.chc.cz.

1,857 celkem shlédnutí, 3 shlédnutí dnes