Finančně dostupná dovolená? Vsaďte na Slunné Chorvatsko!

Jadran náleží mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace. Náklonost turistů si toto okouzlující letovisko získalo zejména svými plážemi, průzračně čistým mořem, pohostinností místních obyvatel a cenovou dostupností. Pokud přemýšlíte, zda se vám tuto sezonu podaří ušetřit dostatek finančních prostředků na nějakou pěknou dovolenou, vězte, že pár dnů u chorvatského pobřeží si může dovolit každý z vás. Prozkoumejte nádhernou Pulu, objevte kouzlo chorvatského ostrova Hvar nebo se vydejte na návštěvu do městečka Primošten, které vás dostane historickým vzezřením.

Jestliže upřednostňujete maximální komfort, nic se vám nechce zdlouhavě řešit a zařizovat, s největší pravděpodobností se zřejmě obrátíte na nějakou cestovní kancelář a necháte si poradit s výběrem lokality i samotného ubytování. V tomto konkrétním případě však mějte na paměti, že zrovna dvakrát neušetříte.Letní dovolená v Chorvatsku zajištěná prostřednictvím cestovní kanceláře spolu se zajištěnou dopravou, stravou a ubytováním vás zpravidla vyjde na poměrně velký balík peněz.

Přemýšlejte ekonomicky a zařiďte si dovolenou u moře vlastními silami. Aktuálně již existuje spousta možností, jak si vybrat a následně zarezervovat vybrané ubytování prostřednictvím nejrůznějších rezervačních systémů. Zalíbil se vám nějaký hotýlek v destinaci Primošten ? Nebo pokukujete po nějakém kempu v oblasti istrijského pobřeží? Ať již se rozhodnete pro kterékoli chorvatské letovisko, mějte na paměti skutečnost, že pokud si zařídíte letní dovolenou svými vlastními silami, vyjde vás přibližně na třetinu ceny, kterou si standardně účtují naše cestovní kanceláře.

Ušetřit zajímavý finanční obnos však můžete kromě ubytování také na samotné dopravě. Letecká přeprava je sice velmi komfortní a časově nenáročná, na druhou stranu finančně nákladná. Jestliže plánujete dovolenou u moře s partou přátel nebo v kruhu rodinném, není nic snazšího než usednout za volant a společně se podělit o náklady na cestu. Během cesty do Chorvatska i v přímořském letovisku na vás zaručeně čeká velké množství nezapomenutelných zážitků.

1,184 celkem shlédnutí, 1 shlédnutí dnes