Elegantní legíny – módní doplněk i praktický pomocník každé ženy

Ne, že by byly legíny něčím docela neokoukaným a novým. Dámská móda, ve které hrají tyto oblíbené kousky oděvu prim, se stále opakuje. Pokud důkladně prozkoumáte šatní skříň své milované mamky a v některých případech i babičky, stoprocentně na tento módní doplněk narazíte. Čím jsou ale legíny tolik originální a proč si je oblíbily dívky na celém světě? Zřejmě tou největší výhodou je materiál, ze kterého jsou legíny vyrobeny. Na rozdíl od standardních kalhot anebo džínů mohou moderní legíny udělat s vaší postavou skutečné a nefalšované divy. Máte nějaké to kilečko navíc Trápí vás větší bříško? Všechny tyto a spoustu dalších postavových neduhů můžou legíny odstranit – nebo aspoň minimalizovat.

Pokud patříte mezi milovnice nejnovějších trendů, zkuste originální barevné kreace legín. Barevné zeštíhlující legíny se můžou pochlubit několika kombinacemi, ze kterých si určitě vybere i sebenáročnější dáma. Necítíte se v samotných legínách zrovna nejlépe? Není nic lehčího, než je vylepšit o minisukni, či pohodlné kraťasy. Zajímavý outfit nenechá nikoho ve vašem okolí chladným.

Na výběr máte dámské legíny v celé škále barev, vzorů i odstínů. Nemusíte se striktně držet pouze černé barvy, experimentujte, zkoušejte a zakupte si legíny s hadím vzorem, lesklé legíny anebo legíny, které budou imitovat skutečnou kůži. Pokud však chcete být vskutku in, svou pozornost zaměřte na naprostý hit současnosti – okouzlující Galaxy legíny. Jde o legíny s vesmírným vzorem, který poprvé odhalil vyhlášený módní návrhář Christopher Kane. Okamžitě po uvedení šla tato speciální kolekce „na dračku“.

V poslední době můžete narazit také na speciální druh legín – tzv. jeggins. Jak už samotný název tohoto kousku oděvu napovídá (vycházíme ze spojení slov leggins a jeans), jedná se o nepostradatelný módní doplněk, který si z obou dvou kousků oblečení vybral jen to nejlepší. Jeggins jsou charakteristické klasickým pohodlím legín a vzorem džínů. Samozřejmě, že i „jegíny“ můžete vybírat z řady barevných kreací.

695 celkem shlédnutí, 1 shlédnutí dnes