A1 ASSISTANCE

Dobré reference jsou v tomto oboru podnikání potřeba. Také jsem nevěřil, že za vše co jste mi slíbili nezaplatím ani korunu. Odvděčím se tak alespoň dobrou referencí a třeba někdo dá i na mě, když bude u nehody stejně jako já váhat zda využít či nevyužít Vašich TOP služeb. Mohu říct jen to, že ochota pojišťovny byla katastrofa.

Když mi nabourali auto, tak jsem byl nejdříve rád, že se mi nic nestalo a pak jsem řešil co s havarovaným vozidlem. V tu chvíli přijelo k nehodě oranžové vozidlo. Nejdříve jsem si říkal: A jé lovci nehod. Znal jsem je pouze z televizních reportáží, tak jsem k tomu přistupoval velice skepticky.

Dal jsem se tedy do řeči s mladíkem z asistenční služby, který mi vysvětlil jak to funguje u nich, co pro mne mohou udělat a na co všechno mám vlastně jako poškozený nárok. Byla s ním rozumná řeč a proto jsem změnil názor. Nabourané vozidlo jsme odvezli do servisu a bylo mi přistaveno náhradní vozidlo, které jsem využíval po dobu opravy. Velice si cením přístupu celé společnosti A1 assistance v nepříjemné situaci.

Přeji firmě A1 SELECT s.r.o. (a1 assistance) mnoho úspěchů v boji s pojišťovnami.

S pozdravem

Petr Mikeš

Jednatel společnosti

WEGAR, s.r.o.

Heršpická 5

639 000  Brno

653 celkem shlédnutí, 2 shlédnutí dnes